Opinie klientów

Zachęcamy Państwa do komentowania naszej działalności. 

Aby dodać opinię wystarczy wypełnić poniższy formularz, komentarz zostanie następnie przekazany do moderacji i opublikowany po pomyślnym jej przejściu.

Nie obawiamy się negatywnych ocen, prosimy jednak o konstruktywną krytykę. Wpisy zawierające treści wulgarne bądź obraźliwe nie będą publikowane.

Możesz zostawić komentarz(59)

59 Komentarzy do “Opinie klientów”
Strony: « 10 9 8 7 6 5 4 [3] 2 1 »
Przemek napisal(a):

Bardzo miła atmosfera i duże zaangażowanie instruktora. Mój brat też pójdzie do tego ośrodka szkolenia :)

Ania napisal(a):

Polecam jak najbardziej…Dzięki Łukaszowi zdałam egzamin za 1 razem :) Jazdy bez stresowe, dobre podejście do kursanta, możliwość zadawania wszelkich pytań związanych z przygotowaniem się do egzaminu prawa jazdy. Naprawdę polecam !

Jarek napisal(a):

Bardzo dobre warunki i bezstresowa nauka. Polecam ten ośrodek szkolenia! :)

Bożena napisal(a):

Gorąco polecam :) Sympatyczny instruktor, który potrafi naprawdę wiele nauczyć, nie tylko jeśli chodzi o sposób kierowania pojazdem czy przestrzegania przepisów drogowych, ale i zachowania się na drodze w trudnych sytuacjach. Bardzo miła atmosfera i duże zaangażowanie instruktora. Jeszcze raz polecam ! :)

Patrycja napisal(a):

Polecam ten ośrodek szkolenia , uczestniczyłam w kursach i jestem bardzo zadowolona , instruktorzy uczą a nie pokazują jakim głąbem za kierownicą jesteś ;) wykłady prowadzone bardzo przejrzyście , ciekawostki dołączane do podstawowych wiadomości urozmaicają naukę :) warto zainwestować i mieć gwarancję , że będziemy w 100 % zadowoleni :D

Kasia napisal(a):

Jeśli ktoś ma wątpliwości czy wybrać tą szkołę, niech szybko się ich pozbędzie i zapisuje się na kurs! Lepiej trafić nie można:) Pełny profesjonalizm plus miła i bezstresowa atmosfera. Instruktor cierpliwy i kompetentny, bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu. Jestem zadowolona z wyboru i szczerze polecam:)

You must be logged in to post a comment.