Opinie klientów

Zachęcamy Państwa do komentowania naszej działalności. 

Aby dodać opinię wystarczy wypełnić poniższy formularz, komentarz zostanie następnie przekazany do moderacji i opublikowany po pomyślnym jej przejściu.

Nie obawiamy się negatywnych ocen, prosimy jednak o konstruktywną krytykę. Wpisy zawierające treści wulgarne bądź obraźliwe nie będą publikowane.

Możesz zostawić komentarz(59)

59 Komentarzy do “Opinie klientów”
Strony: « 10 9 8 7 6 5 [4] 3 2 1 »
Marcin napisal(a):

Szkoła bardzo profesjonaalna! Łukasz daje z siebie wszystko, jest bardzo cierpliwy i chyba nikt nie tłumaczy tak jak on. Samochody bardzo zadbane aż przyjemnie sie jezdzi. Dzieki za Wszystko!!! :-) :-):-):-)

Mateusz napisal(a):

Jak najbardziej Polecam! Profesjonalizm, egzamin zdany za pierwszym razem. Instruktorzy bardzo mili , wszystko tłumaczą dokładnie ,świetna atmosfera .Najlepszy ośrodek ! ;D

Piotrek K. napisal(a):

POLECAM! Jestem bardzo zadowolony, egzamin zdany za pierwszym podejściem z pochwałą egzaminatora dla instruktora za nauczenie mnie niezwykle płynnej jazdy.
Instruktorzy zarówno jak na wykładach z teorii czy jazdach praktycznych wykazują się zaangażowaniem, spokojem, wyrozumiałością, profesjonalizmem oraz stwarzają miłą atmosferę do nauki.
Nic dodać nic ująć – najlepsza szkoła w okolicy! :D

Gultgigebit napisal(a):

czemu nie:)

Aga napisal(a):

Polecam. Szczególnie jazdę z właścicielem Dokładnie tłumaczy , wskazuje błędy przy czym zachowuje stoicki spokój. Jest o.k. w stosunku do klientów. Polecam warto, , ja jestem zadowolona

"ASIA" napisal(a):

Profesjonalizm, bezstresowe przekazywanie wiedzy i umiejętnosci ,zajefajna atmosfera nawet dla najbardziej wydyganych ;-)

You must be logged in to post a comment.