Opinie klientów

Zachęcamy Państwa do komentowania naszej działalności. 

Aby dodać opinię wystarczy wypełnić poniższy formularz, komentarz zostanie następnie przekazany do moderacji i opublikowany po pomyślnym jej przejściu.

Nie obawiamy się negatywnych ocen, prosimy jednak o konstruktywną krytykę. Wpisy zawierające treści wulgarne bądź obraźliwe nie będą publikowane.

Możesz zostawić komentarz(59)

59 Komentarzy do “Opinie klientów”
Strony: « 10 9 8 [7] 6 5 4 3 2 1 »
Angelika napisal(a):

świetny ośrodek szkoleniowy profesjonalna i bezstresowa nauka jazy duży POZYTYW szczerze POLECAM i dziękuje serdecznie za świetną i skuteczną naukę :)

Konrad napisal(a):

Witam,
Jeżeli zastanawiasz sie którą szkołę wybrac, to z całą pewnością mogę polecic 4KÓŁKA! Począwszy od wykładów, które są prowadzone w zachęcający i zrozumiały sposób, poprzez jazdy, które przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze. Skończywszy na przygotowaniu do egzaminu, gdzie mamy do czynienia z pełnym profesjonalizmem, owocującym zdaniem egzaminu :) Szczerze polecam! Pozdrawiam całą ekipę 4KÓŁEK! ;)

Szymon napisal(a):

Szczerze polecam tę szkołę! Egzamin zdany za pierwszym razem bez żadnych problemów. Jazdy prowadzone w bezstresowej, spokojnej atmosferze, a wykłady prowadzone przez p. Monikę naprawdę super i wszystko dokładnie omówione. Pozdrawiam zespół 4 Kółek i polecam :)

Ania napisal(a):

Witam! Jeśli nie potraficie zdać egzaminu na prawko tak ja to dobrze trafiliście. Pan Łukasz uczynił to co wcześniej wydawało mi się niemożliwe. Zwracał uwagę na błędy, cierpliwie tłumaczył;) Bezstresowa jazda- najlepszy instruktor jakiego miałam, a miłam paru. Żałuję, że nie miałam u nich całego kursu, a tylko godz. doszkalające. Polecam serdecznie i do zobaczenia na drodze;)

Krzysztof napisal(a):

Wszystkim polecam!!! Obydwoje instruktorów Łukasz i pani Monika rewelacyjni!!! Zdane za pierwszym razem. Trzeba ich „tylko” czy „aż” słuchać. W późniejszych jazdach dają dużo „swobody”. Rewelacyjny poziom humoru i trochę „zrzędzenia” ale w pozytywnym znaczeniu. Całkowicie bezstresowo, serdecznie ich pozdrawiam. Warto się u nich uczyć w każdym wieku.

Bożena Szkatuła napisal(a):

Szkoła godna polecenie choć miałam do czynienia tylko z Łukaszem to szczerze polecam, instruktor jakich mało naprawdę potrafi nauczyć nawet bardzo opornych dzięki niemu w końcu zdałam:-) Naprawdę pozytywny człowiek a zarazem profesjonalny:-) Pozdrawiam i dziękuje bo dzięki Jego nastawieniu swobodnie sobie szusuje :-)

You must be logged in to post a comment.