Opinie klientów

Zachęcamy Państwa do komentowania naszej działalności. 

Aby dodać opinię wystarczy wypełnić poniższy formularz, komentarz zostanie następnie przekazany do moderacji i opublikowany po pomyślnym jej przejściu.

Nie obawiamy się negatywnych ocen, prosimy jednak o konstruktywną krytykę. Wpisy zawierające treści wulgarne bądź obraźliwe nie będą publikowane.

Możesz zostawić komentarz(59)

59 Komentarzy do “Opinie klientów”
Strony: « 10 9 [8] 7 6 5 4 3 2 1 »
Żana napisal(a):

Bardzo żałuję, że nie poszłam od razu do „4 kółek”. Wybrałam niestety inny ośrodek. 5 razy podchodziłam do egzaminu i w końcu postanowiłam zmienić instruktora. 3 godziny wystarczyło i zdałam od razu : )

Halina napisal(a):

Dzisiaj zdałam. Było ciężko ale się udało. Szkołę charakteryzuje profesjonalne i bezstresowe podejście do kursanta na każdym etapie kursu. Dziękuję zwłaszcza Pani Monice, która jest skuteczniejsza od melisy. Jeśli ktoś ma problem z opanowaniem stresu ;) polecam zabrać Panią Monikę ze sobą na egzamin – żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej Jeszcze raz dziękuję Pani Moniko. :)

Twoje imieIwona napisal(a):

wczoraj zdałam prawo jazdy chciałam bardzo podziekowac Sabinie bo to dzieki niej udało mi sie wkoncu zdac wziełam 5 bodatkowych lekcji własnie u Sabki i wszystko mi swietnie wytłumaczyła świetna instruktorka !!!! bardzo dziekuje i pozdrawiam !!!

Magdalena W. napisal(a):

Szkoła godna polecenia. Po wykupieniu 5 dodatkowych godzin w tej szkole, nauczyłam się bardzo dużo i byłam tak dobrze wyszkolona że egzamin zdałam śpiewająco. :)
Łukasz jest wspaniałym instruktorem, cierpliwym, szczerym i wyrozumiałym. Mówi od razu o popełnianych błędach i wyeliminowuje je naprawdę szybko. Jazda z nim jest naprawdę dobra, zero stresu, atmosfera też jest bardzo miła.
Jeszcze raz bardzo dziękuję, pozdrawiam i polecam wszystkim bardzo bardzo gorąco :)

Agnieszka napisal(a):

Szkoła godna polecenia. Jestem bardzo zadowolona z poziomu nauczania. Instruktorzy wyrozumiali. Dziękuję.

Agata Z. napisal(a):

Rewelacja! Żałuję, że nie poszłam na kurs ale 5 godzin z Łukaszem nauczyło mnie tak dużo, że trudno wyrazić. Dziękuję i polecam baaaaardzo gorąco :)

You must be logged in to post a comment.