Opinie klientów

Zachęcamy Państwa do komentowania naszej działalności. 

Aby dodać opinię wystarczy wypełnić poniższy formularz, komentarz zostanie następnie przekazany do moderacji i opublikowany po pomyślnym jej przejściu.

Nie obawiamy się negatywnych ocen, prosimy jednak o konstruktywną krytykę. Wpisy zawierające treści wulgarne bądź obraźliwe nie będą publikowane.

Możesz zostawić komentarz(59)

59 Komentarzy do “Opinie klientów”
Strony: « 10 [9] 8 7 6 5 4 3 2 1 »
Julia napisal(a):

Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się jeździć bez strachu i z przyjemnością prowadzić samochód :) Dziękuje i pozdrawiam :)

Kaja napisal(a):

„4 kółka” to najlepszy ośrodek szkolenia, do jakiego można trafić!
Szczególnie polecam jazdy z Łukaszem, dzięki któremu prowadzenie samochodu staje się czymś szalenie prostym i przyjemnym. Gdybym wybrała inny ośrodek – z pewnością nie zdałabym prawa jazdy za pierwszym razem..
Dziękuję <3

Marcin napisal(a):

Rewelacyjna szkółka, dzięki nim egzamin zdany za pierwszym razem. Instruktorzy uczą tutaj nie tylko jak zdać, ale też jak być dobrym kierowcą. Cierpliwi i profesjonalni. Polecam Monikę i Łukasza :)

Ania Z. napisal(a):

Kurs to jedne z najlepszych chwil w moim życiu! Stresujesz się przed egzaminem?? Nie ma czym, kurs u Moniki przygotuje Cię tak, że żadne skrzyżowania, parkowania, ronda czy zawracania nie będą Ci straszne! Polecam wszystkim i każdemu z osobna. Instruktorzy z 4 kółek wkładają w tą pracę całe serce! Polecam!

Kuba napisal(a):

Miałem okazje jeździć z kilkoma instruktorami jednak Łukasz robi to z największym profesjonalizmem ! Miła, luźna atmosfera . Wielkie dzięki ! POLECAM

Patrycja F. napisal(a):

Najlepsza szkoła :) Instruktor Łukasz pracuje z zamiłowaniem do tego co robi. Przemiła atmosfera, zero stresu. Polecam także Panią Monikę, z którą też miałam okazję parę godzin pojeździć. POLECAM !!! Jeszcze raz dziękuję ! :)

You must be logged in to post a comment.